2024. április 26. péntek
Ervin

Zita, Mariann

Színházban és Székesfehérváron

2016. szeptember 29-én ötvenfős busszal vettünk részt székesfehérvári székesegyház látogatásán, ahol plébános úr fogadott bennünket. A szentmisét követően a templom rövid bemutatása következett. Bár a templom felújítás alatt áll, mégis jó volt tudni, hogy olyan helyen járhattunk, ahol a történelmünk sok jelentős eseménye történt.

A zarándoklat után Budapestre vitt utunk, ahol a Madách színházban A nyomorultak című előadást tekinthettük meg. A lelki kérdéseket feszegető mű örök érvényű kérdéseket feszegetett.