2017. július 22. szombat
Magdolna, Magda

Lenke, Borisz
Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. július 14-én lesz. Vendégünk Horváth András nagybajomi plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Üdvözöljük plébániánk honlapján!

Az internet világában mindenki elvárja, hogy amit keres, azt könnyen megtalálja. Minden magára adó személy elérhető, fellelhető a kibernetikus térben, ezzel kiszolgáltatva önmagát a világnak, elfeledve sokszor azt, hogy a személy igazi lényege nem az, amit le lehet írni valakiről, hanem az, amely a személy maga. A betűk és adatok mögött sokszor elveszik a lényeg, statisztikai adattá silányulva az ember. Ez a gondolat akkor is igaz, ha egy honlapot egy szervezet, közösség készít önmagának vagy a világnak. A benne fellelhető adatok, képek többet akkor jelentenek, ha azokat személyesen megéltük, találkoztunk velük. Ez a honlap, melyet útjára bocsátunk, így szól rólunk nekünk is, és kedvcsinálónak mások számára is, hogy ha idelátogatnak vidékünkre, rólunk többet tudva meglátogathassanak bennünket is. Folyamatosan építjük ki e honlapot, hogy reményeink szerint az idelátogató megtalálhassa azt, ami kedvére és kíváncsiságára való. De bízunk abban is, hogy segít elmélyíteni az Istennel való mélyebb kapcsolatot is.

Dr. Háda László plébános