Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. október 13-án lesz. Vendégünk Bojtor Róbert miklósfai esperes-plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Üdvözöljük plébániánk honlapján!

Az internet világában mindenki elvárja, hogy amit keres, azt könnyen megtalálja. Minden magára adó személy elérhető, fellelhető a kibernetikus térben, ezzel kiszolgáltatva önmagát a világnak, elfeledve sokszor azt, hogy a személy igazi lényege nem az, amit le lehet írni valakiről, hanem az, amely a személy maga. A betűk és adatok mögött sokszor elveszik a lényeg, statisztikai adattá silányulva az ember. Ez a gondolat akkor is igaz, ha egy honlapot egy szervezet, közösség készít önmagának vagy a világnak. A benne fellelhető adatok, képek többet akkor jelentenek, ha azokat személyesen megéltük, találkoztunk velük. Ez a honlap, melyet útjára bocsátunk, így szól rólunk nekünk is, és kedvcsinálónak mások számára is, hogy ha idelátogatnak vidékünkre, rólunk többet tudva meglátogathassanak bennünket is. Folyamatosan építjük ki e honlapot, hogy reményeink szerint az idelátogató megtalálhassa azt, ami kedvére és kíváncsiságára való. De bízunk abban is, hogy segít elmélyíteni az Istennel való mélyebb kapcsolatot is.

Dr. Háda László plébános