2024. április 26. péntek
Ervin

Zita, Mariann

Újabb beruházás

2016. június 4-én a kisradai templom új fém szentségházat kapott a főoltárra két fém gyertyatartóval. A beruházás az Eucharisztia méltó őrzése mellett a templom főoltárképéhez is összhangban lévő értéket képvisel. A fejlesztést Garabonc Község Önkormányzata 900.000Ft-tal támogatta.

A korábbi évben is jelentős támogatást kaptunk az Önkormányzattól a garabonci harangláb megújulásához, valamint a kisradai templom harangjainak elektromos vezérléséhez idén pedig a garabonci templom fűtéséhez és megvilágításához. Most pedig a kisradai templom gazdagodhatott. Tudatában vagyunk annak, hogy ezen támogatások az Önkormányzat részéről jelentős áldozatot kívántak meg, de érezzük benne, hogy a helyi emberek lelki életének támogatását is fontosnak tartják ezzel.