Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. október 13-án lesz. Vendégünk Bojtor Róbert miklósfai esperes-plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Irgalom ünnepe

Április 2-án szombaton zarándoklaton vettünk részt Mátraverebély Szentkúton az Irgalmasság Konferencián. Az egész napos program keretében az irgalmasság arcát szemlélhettük, különösen azt az arcot, amellyel a betegek felé fordulhatunk Krisztus urunk példája alapján.

Irgalmasság vasárnapján a Mária Rádió közvetítette a szentmisét Zalakarosról. A szentmisén csángó zarándokok is részt vettek. A szentmisét követően a csángó himnusz után a zarándokok énekekkel dicsérték Istent és kérték a Szűzanya oltalmát.