2024. április 20. szombat

Konrád

XX. jubileumi alkalommal imatáborok

Idén is megrendezésre kerültek az egyházmegyei imatáborok 2017.július 30. és augusztus 5.-e között, amelyek közül kettő plébániáink területén került megtartásra. A homokkomáromi felsős korosztály mellett Galambokon a plébánián az alsós korosztály, Garaboncon a volt iskolaépületben pedig a középiskolás és egyetemi korosztály vehetett részt a tábor programjain. A szervezők, mint mindig, a lelki élmények megélése mellett a tartalmas kikapcsolódás lehetőségét is biztosítják a táborozóknak. A három korosztály közösen Homokkomáromban ülte meg a jubileumi eseményt, a huszadik évfordulót, ahol Varga László megyéspüspök celebrált ünnepi szentmisét.