2024. április 19. péntek
Emma

Galamboki hegyi búcsú

Az idei évben is megrendezésre került Sarlós Boldogasszony ünnephez közel eső vasárnapon, ebben az évben pont napján, július 2-án, a hegyi búcsú. A gitáros szentmisében Göndics János somogysámsoni plébános mutatott be szentmisét, aki a prédikációjában az édesanyai méltóságról szólt hozzánk. A rendezvényünkön részt vett Kovács István galamboki református lelkész is, aki ugyancsak röviden szólt az ünnepi összejövetelen jelenlévőhöz.

A szentmisét követően vidám hangulatú vendéglátáson vehettek részt a jelenlévők, akik egyben adományaikkal a Galamboki Plébániát is támogatták.