Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. október 13-án lesz. Vendégünk Bojtor Róbert miklósfai esperes-plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Balatonszemesen jártunk 2017

2017. február 18-án a zalakarosi, galamboki és zalakomári bérmálkozásra készülő fiatalokkal Balatonszemesre utaztunk ifjúsági találkozóra. A program Roca Daniel atya tanításával kezdődött, aki a szentmise fontosságáról beszélt nekünk. Bizony tanulságosan jegyezte meg, hogy mennyi okot kitalálunk, mi emberek, ami miatt elmulasztjuk a szentmisét. Nem csak a gyerekek, de a felnőttek is. Elmondta még, hogy mi mindig valaki külföldi sztárt tartunk példaképnek, legyen az akár focista, popsztár, csak egy valakit nem akarunk példaképül utánozni Jézus Krisztust. Felolvasta Jézus levelét, ami nagyon mélyen megérintette a fiatalokat. Utána is többen mondták. Következett a szentségimádás és a szentmise. Ebéd után lesétáltunk a Balaton partra. Délután szabadabb programok következtek. Közös játék és táncház. Nagyon sok lelki élménnyel gazdagodva tértünk haza.

Győri Bernadett hitoktató