2024. április 26. péntek
Ervin

Zita, Mariann

Veszprémben jártunk

2017. január 26-án két busszal, több mint 80 fő indult útnak, hogy Veszprémben megnézze a Mária evangéliuma rockoperát. A modern feldolgozás ellenére is segített bennünket Szűz Mária személyének megértésében. Az előadást követően ellátogattunk a veszprémi Regina Mundi plébániatemplomba, ahol szentmisén vettünk részt. A templom egyik hajója tele volt zarándokokkal, így mindnyájunknak úgy tűnhetett, hogy a templom zsúfolásig megtelt zarándokokkal. László Dezső plébános úr bemutatta a templomot és történetét egyaránt. A szentmisét követően hazafelé indultunk.