2018. július 19. csütörtök
Emília, Esztella

Illés
Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2018. augusztus 10-én lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Veszprémben jártunk

2017. január 26-án két busszal, több mint 80 fő indult útnak, hogy Veszprémben megnézze a Mária evangéliuma rockoperát. A modern feldolgozás ellenére is segített bennünket Szűz Mária személyének megértésében. Az előadást követően ellátogattunk a veszprémi Regina Mundi plébániatemplomba, ahol szentmisén vettünk részt. A templom egyik hajója tele volt zarándokokkal, így mindnyájunknak úgy tűnhetett, hogy a templom zsúfolásig megtelt zarándokokkal. László Dezső plébános úr bemutatta a templomot és történetét egyaránt. A szentmisét követően hazafelé indultunk.