2024. március 28. csütörtök
Gedeon, Johanna, Hanna

Elsőáldozás Zalakaroson

2016. június 5-én 16 gyermek vehette életében először az Úr Jézust. A tíz fiú és hat leány a Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskolában készült fel a szentség vételére, így nem csak zalakarosi, hanem más települések fiataljai közül is többen itt részesültek ebben a szentségben. A gyermekek felkészítője Benkőné Gulyás Edit tanárnő volt, aki több évtizedes tanári és hitoktatói pályafutásának utolsó tanévét tölti.

Ezúton is köszönjük hűséges szolgálatát amit gyermekeink érdekében tett az évtizedek alatt! Kívánjuk Neki a nyugdíjas éveiben a megérdemelt munka utáni pihenést és a jó Isten bőséges áldását!

Balás Béla megyéspüspök úr a bérmálás végeztével nyújtotta át hitoktatónk részére az egyházmegye által kiállított oklevelet, megköszönve a sok éves áldozatos szolgálatot.