2017. július 22. szombat
Magdolna, Magda

Lenke, Borisz
Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. július 14-én lesz. Vendégünk Horváth András nagybajomi plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Elsőáldozás Galambokon

2016. május 29-én, Úrnapján volt Galambokon az idei évben az elsőáldozás. Mindössze kilenc fő bizonyult arra, hogy a legszentebb Eucharisztiában lévő úr Jézust magukhoz vegyék ezen a szép ünnepen. A plébános a prédikációban hangsúlyozta, hogy a most elsőáldozók még elég jelentős mértékben rászorulnak arra, hogy hitükben és tudatosságukban támogatást kapjanak a szüleiktől. Bár már egyedül el tudnak menni a templomba, a jó példa és a hitünk megélése hiánya nélkül ez a most megkezdett együtt vándorlás Jézussal hamar véget is érhet.