2017. november 22. szerda
Cecília

Kelemen, Klementina
Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. december 8-án lesz. Vendégünk Szász Gyula murakeresztúri plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Zarándoklat Budapest kármelita templomba

2016. május 28-án Budapestre zarándokoltunk a Tiszteletreméltó Marton Boldizsár Marcell a kiskomáromi születésű, kármelita atya halálának 50. évfordulója alkalmából rendezett lelkinapra. A zarándoklaton a keszthelyi kármelita atyák szervezésében vehettünk részt. Zalakomárt a plébánoson kívül négy fő Balatonmagyaródot pedig egy fő képviselte.

A program keretében Dr. Semjén Zsolt köszöntőjét követően Francois-Marie Léthel kármelita teológus tartott előadást Marcell atya lelkiségéről majd ünnepélyes szentmisével zárult a lelkinap hivatalos programja.

Alábbi képeken a sírhely mellett az atya szobájának képét is láthatjuk.