2017. július 22. szombat
Magdolna, Magda

Lenke, Borisz
Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. július 14-én lesz. Vendégünk Horváth András nagybajomi plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Színház és bazilika látogatás

2016. május 19-én Budapestre zarándokoltunk a Szent István bazilikába, ahol másfél órás idegenvezetés után szentmisét mutattunk be a Szent Jobb kápolnában. A lelki élményeket követően színház lelki élményei következtek. Dosztojevszkij Karamazov testvérek című drámájának színpadi változatát tekintettük meg a Radnóti színházban. Meglepődve láthattuk, hogy a színházi előadás nehéznek tűnősége ellenére is sok fiatal vett részt az előadáson.

A nap igazán elgondolkodtató lehetett mindazoknak, akik elzarándokoltak velünk. Az emberi létezésünk spirituális nyomainak szemlélésében bőven volt részünk.