Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. október 13-án lesz. Vendégünk Bojtor Róbert miklósfai esperes-plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Beruházás önkormányzati támogatásból

2016. április 17-én kerülhetett beüzemelésre a garabonci Szent Adalbert templomban az új elektromos padfűtés, amelyet Garabonc Község Önkormányzata 1.700.000Ft-tal támogatott. A padok ülőfelületére telepített hőforrások mellett négy infrapanel is került a templomba. A beruházás szükségességét a gáz üzemeltetésű konvektorok rossz állapota valamint nem energiatakarékos üzemmódja tette szükségessé. Bízunk benne, hogy a kezdeti nehézségek ellenére a következő télen már teljesen megtapasztalhatjuk és érezhetjük a számunkra új technika vívmányait.

A beruházással egyben a templom egy új kültéri megvilágítást is kapott.

Köszönjük Polgármester Úrnak és Garabonc Község Képviselőtestületének a támogatást!