Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. október 13-án lesz. Vendégünk Bojtor Róbert miklósfai esperes-plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Rendkívüli zarándoklat

2016. április 8-án rendhagyó zarándoklaton vehettek részt a zalakarosi Isteni Irgalmasság templomba látogatók. Meghívott vendégünk Dr. Barsi Balázs sümegi ferences szerzetes atya lett volna, aki orvosa utasítására nem tudott eljönni személyesen templomunkba, de a technika vívmányainak köszönhetően, video üzenetben, mégis személyesen szólt hozzánk a szentmisében. A mintegy huszonöt perces prédikációjában az Isten irgalmasságának árára irányította figyelmünket a szenvedő krisztusi szívre irányítva figyelmünket.

A kedves honlapunkat látogató, a személyes video üzenetet az alábbi képre kattintva nézheti meg:

Megköszönjük Balázs atyának a nyitottságot erre a megoldásra, és bízunk benne, hogy azért majd személyesen is meglátogat bennünket. Köszönjük Fodor Balázs diakónus úrnak a felvétel elkészítését és Kelemen István zalaszabari plébános úrnak, hogy a szentmise celebrálását elvállalta.