2024. április 20. szombat

Konrád

Nagyböjti lelkigyakorlat menete 2016-ban

A nagyböjti lelkigyakorlat menete plébániánkon:

2016. márc. 9. szerda                17,00 Balatonmagyaród templom, előtte 16,15- gyónási lehetőség

18,00 Zalakomár plébániatemplom, gyónási lehetőség

A szentmisében betegek kenetének közös kiszolgáltatására is sor kerül!

2016. márc. 10. csütörtök        17,00 Galambok plébániatemplom szentmise prédikációval előtte 16,15- gyónási lehetőség

A szentmisében betegek kenetének közös kiszolgáltatására is sor kerül!

18,00 Zalakaros Isteni Irgalmasság plébániatemplom szentmise prédikációval, előtte gyónási lehetőség

2016. márc. 11. péntek            15,00-17,00 Zalakaros Isteni Irgalmasság plébániatemplom gyónási lehetőség, a szentmisében NINCS betegek kenete!

17,00 Szentmise prédikációval

2016. márc. 12. szombat         14,30 Garabonc templom gyónási lehetőség és szentmise helybeli plébánossal

15,30 Zalamerenye szentmise prédikációval, előtte és alatta gyónási lehetőség

16,30 Kisrada, mint Zalamerenye

A szentmisében betegek kenetének közös kiszolgáltatására is sor kerül!

18,00 Zalakaros Isteni Irgalmasság plébániatemplom, mint Zalamerenye, a szentmisében NINCS betegek kenete!

Vendégünk Mód Miklós vörsi plébános lesz.

A szentmisék kezdési időpontja a gyónók számától függően eltolódhat, kérjük a hívek együttműködését!

2015. márc. 13. vasárnap        07,30 Zalaszentjakab gyónási lehetőség

08,00 Zalaszentjakab szentmise

A szentmisében betegek kenetének közös kiszolgáltatására is sor kerül!

Szeretettel hívjuk és várjuk a Kedves Híveket ezen alkalmakra, hogy nagyböjti készületünk lélekemelőbb lehessen!

Ne feledjük el: Évente gyónjál és legalább húsvéti időben áldozzál!