Tájékoztatjuk a Kedves Híveket, a következő engesztelő nap az Isteni Irgalmasság Templomban 2017. október 13-án lesz. Vendégünk Bojtor Róbert miklósfai esperes-plébános lesz. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

Megnyílt a Szentévi kegyek ajtaja

Excellenciás és Főtisztelendő és Balás Béla kaposvári megyéspüspök, 2015. december 8-án a délután három órai szentmise előtt nyitotta meg Zalakaroson az Irgalmasság Rendkívüli Jubileumát a Kaposvári Egyházmegye papságának jelentős részvételével. Az Irgalmasság Kapuja és a jubileumi búcsú elnyerési lehetőségével gazdagodott templomunk kegyelmi kincsestára.

Magyarország első Isteni Irgalmasság tiszteletére épített templomát Megyéspüspök Úr áldotta meg 2006-ban, így a következő évben tíz éves is lesz a templom.

Búcsúink az utóbbi években is a világegyház nagy eseményeivel is egybecsengtek, II. János Pál pápa boldoggá,
majd szentté avatása, akinek vérereklyéjét itt tisztelhetjük közöttünk, most pedig szentévi kegyek elnyerésének
lehetősége van.

Köszönjük, és kívánjuk, hogy mind többen éljenek az itt megnyíló lehetőségekkel!

(A szentévi búcsúnyerés lehetőségét a korábbiakban már közöltük.)